Kategoriler
Karşıyaka Temizlik Hizmetleri

Karşıyaka Fabrika Temizlik Şirketleri

Endüstriyel temizlik fabrikaların, atölyelerin, depoların daha verimli işleyebilmesi için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. İlk başta ek masraf gibi gözükse de, endüstriyel temizlik yaptırılması, yapılan araştırmalara göre işletmede %5 – 20 arasında verimliliği artırdığı görülmektedir. Düzenli olarak yapılan temizlik işleri, masraftan ziyade fabrikalarda karlılığı artıracak bir hizmettir.

Fabrika, depo, atölye gibi üretim yapılan alanlarınızın detaylı ve periyodik temizliğini Karşıyaka fabrika temizlik şirketleri gibi profesyonel olarak hizmet veren bir firma tarafından destek alarak sağlamanız, kaliteli bir temizlik ile uzun süreli çözümlere erişmenizi sağlayacaktır. Özellikle gıda ve sağlık konusunda hizmet veren işletmeler, dezenfekte alan isteyen sektörler içerisinde yer almaktadır. Bu alanlar için hijyen ve temizlik son derece önemli ve gereklidir. Bu alanlarda gerçekleştirilecek temizlik işlerini Karşıyaka fabrika temizlik şirketleri bünyesinde bulunan, konunun hakimi ve eğitimli personeller tarafından almanız firmanıza kontrol ve denetimler esnasında da büyük artılar sağlayacaktır.

Endüstriyel temizlik Nasıl Yapılır?

Endüstriyel temizlik üretim alanlarına uygun şekilde, alanı, alanda bulunan ekipmanları ve üretimi etkilememek şartıyla, en kısa sürede, en hijyenik şekilde yapılması gereken temizliği ifade etmektedir. Bir üretim alanı için hijyen koşullarına sahip olmak hem çalışanlar hem de üretilen malzeme için son derece önemlidir. Bu nedenle profesyonel temizlik firmaları bu alanda uzmanlaşarak özel hizmetler sunmaktadır. Peki, bu firmalar endüstriyel temizlik adı altında ne gibi hizmetler sunmaktadır?

  • Zeminler sadece yüzeysel olarak silinmek yerine dezenfekte edilir
  • Kablolar, metal aksesuarlar, plastik üretim ekipmanları malzemelerin yapısına uygun ve dokusuna zarar vermeyecek şekilde seçilmiş ürünler ile dikkatlice temizlenir
  • Endüstriyel atıkların neden olduğu lekeler, lekenin yapısına uygun malzemeler ile temizlenir
  • Endüstriyel temizlikte en çok hassasiyet gösterilen nokta, üretim yaptığınız malzemeler ve üretimi sağlayan araçlarınıza zarar verilmeden temizlik yapılması konusudur. Bu nedenle konu hakkında eğitim almış, donanımlı personeller ile hizmet verilmekte ve personeller işletmenize en uygun olan kimyasalı seçip bu şekilde temizlik hizmeti sağlamaktadır
  • Karşıyaka fabrika temizlik şirketleri olarak endüstriyel anlamda vermekte olduğumuz temizlik hizmetleri için hassasiyet gösterdiğimiz bir diğer nokta ise, işyeri, fabrika ya da atölyedeki işinize engel olmamak, üretimi etkilememektedir. Temizlik hizmetimizi günlük çalışma ritminizi bozmadan, siz en uygun vakitlerde gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir