İletişim

KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETİ / FİRMASI

Telefon: 0232 362 01 00

Fax: 0232 362 18 58

GSM: 0544 544 18 04

GSM2:0532 513 10 99 

 

Karşıyaka temizlik olarak donanımlı ve deneyimli temizlik kadromuz ile oldukça önemli olan ev temizliği konusunda son derece kaliteli hizmet vermekteyiz. Temizliğinden ve hijyenik oluşundan emin olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz aracılığı ile sizde uygun fiyatlı ve kaliteli temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. kARŞIYAKA TEMİZLİK  Prensiplerimiz arasında yer alan müşteri memnuniyeti son derece önem verdiğimiz değerlerimiz arasında yer almaktadır. Bu anlamda genç ve dinamik olan ekibimiz sizlere memnun olacağınız düzeyde temizlik hizmeti vermektedir. Ev temizliği yapan şirketler arasında, kaliteli ve güvenilir bir izlenim veren firmamız, pek çok kişinin tercih ettiği firma olmaktadır. Bu konuda yılların tecrübesini en iyi şekilde değerlendirerek müşterilerimizin istediği ölçüde hizmet vermekteyiz.

Sağlık kurallarını göz önünde bulundurarak verdiğimiz ev temizliği hizmetlerimiz birinci sınıf işçilik ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu konuda hiçbir kısıtlama olmadan gün içinde verimli bir şekilde temizlik hizmeti sağlamaya çalışan ekibimiz, pratik ve son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. kARŞIYAKA TEMİZLİK Bu nedenle temizlikte kaliteye önem veren hanımlara hitap eden hizmetlerimizden sizde yararlanabilirsiniz.

 

2 Responses to “İletişim”

  1. Bade Uçurmak dedi ki:

    Gün içinde çağırdım ,Karşıyaka Mavişehir deki yeni taşımacağım evim e acil temizliğe ihtiyacım vardı, sağolsun Telefon a Bakan hanım çok ilgilendi evime 2 temizlikçi gönderdi. gelen temizlikçiler işinin ehli kısa zamanda tam istediğim gibi pırıl pırıl çok güzel bir temizlik yaptı. şirket güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar .:)

  2. Seçil Kaya dedi ki:

    Karşıyaka nergiz de ikamet ediyorum yaşım dolayısı ile temizlik yapamıyorum yıllardır karşıyaka bölgesinde bulabildiğim temizlik şirketi ile çalıştım hep bi eksiklik vardı yapılan evimin temizliğinde isteğim gibi mutlu olamıyordum.
    Eski bi ahbabım tavsiye etti Egem Temizlik Şirketi ni dememek istedim hemen telefon numarasını aldım ve aradım ertesi gün için temizlik hizmeti almak istediğimi ve isteklerimi anlattım telefona cevap veren bayan gayet olumlu her türlü soruma cevap verdi randevuyu oluşturduk .
    Sabah tam 8:30 iki güler yüzlü bayan temizlikçi geldi günaydın diyerek ellerindeki temizlik malzemeleri ni banyo ya bırakıp yanıma geldiler isimlerini söylüyor ve bana yapacakları işi anlatıyorlardı ko ağzım açık izledim o kapar pratık bi temizlik anlayışları varki anlatmak yetmez konuşmak yetmez denemek lazım ben denedim ve gayet güzel bir temizlik oldu ve anlaştık artık her ay bana temizliğe gelicekler

Leave a Reply