Kategoriler
Karşıyaka Temizlik Hizmetleri

Karşıyaka Temizlik

Temizlik, yaşamın devam ettiği her alan için gerekli olan, ortamda bulunun eşyaların uzun ömürlü, kişilerin ise sağlıklı ve huzurlu olmaları için gerekli olan bir uygulamadır. Temizlik hizmetinde esas olan, hizmet alıcı ve hizmet sağlayıcı arasındaki uyumdur. Karşıyaka temizlik konusunda ortamın özellikleri, ortamın dekorasyonu, mobilyalar, eşyalar, mekan sahibinin kişisel zevki, hijyen anlayışı ve temizlik hizmetinden beklentisi temizlik detaylarını belirleyen unsurlardır. Bu gibi detaylarda iki taraf anlaştıktan sonra, sunulacak hizmette beklenmedik bir sonuç alınmayacaktır. Özellikle ev temizliği konusunda taleplerin yoğunlukla bulunduğu Karşıyaka temizlik başlığı altında eşyalı ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, boş ev temizliği, kiracı sonrası ev temizliği gibi temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Ev Temizlik Hizmetlerinin Çeşitleri Nelerdir?

  • Eşyalı ev temizliği
  • Tadilat sonrası ev temizliği
  • İnşaat sonrası ev temizliği
  • Boş ev temizliği
  • Kiracı sonrası ev temizliği

Eşyalı ev temizliği içerisinde normal yaşamın sürdüğü ve eşyaların bulunduğu evler için sunulan temizlik hizmetleridir. Tadilat sonrası ev temizliği dediğimiz, evde yapılan herhangi bir tadilat, yıkıp, dökme sonrasında yapılan ortamı derleyip toplamaya ve temizlemeye yönelik bir hizmettir. İnşaat sonrası ev temizliği, inşaat kalıntıları, moloz, harç ve sıva artıklarını temizleyerek ortamı yaşanır bir hale getirmek için yapılan temizliktir. Boş ev temizliği ise taşınmadan önce yapılan ince detay temizliğidir. Evi taşınmak ve yaşam alanı düzenlemek için uygun hale getirmek amacıyla yapılmaktadır.  Kiracı sonrası ev temizliği ise Karşıyaka temizlik kategorileri içerisine eklenen en yeni hizmetlerden biridir. Bir evden kiracı çıktıktan ve eşyalar taşındıktan sonra ardında bırakılan eşyaların tasfiyesi, dökülüp saçılanların toparlanması, evin genel olarak silinip süpürülmesi, camların, avizelerin, dolapların, lavaboların ve tuvaletlerin temizlenmesini kapsayan bir temizlik çeşididir ve son dönemlerde kiralık ya da satılık olan evlerin albenisini artırmak amacıyla özellikle tercih edilen hizmetlerdendir.

Temizlik hizmetlerinin genel amacı gerekli olan alanın özelliklerini belirleyerek, bu alan için uygun yöntemlerde hijyen sağlamaktır. Yapılacak keşif ile temizlenecek ortama uygun temizlik şekli, gerekli ekipmanlar ve uygun kişi sayısı belirlenerek bu doğrultuda bir fiyat belirlenir ve iki tarafın anlaşması ile belirlenen randevu saatinde hizmet için temizlik ekipleri tüm ekipmanları ile hizmet vermeye hazır bir şekilde adresinizde olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Arama
Bize Gelin