Kategoriler
Karşıyaka Temizlik Hizmetleri

Karşıyaka İnşaat Temizliği

Bir temizlik şirketi için en önemli şey, hangi alanda özellikli olarak faaliyet göstereceğinin belirlenmesidir. Genel olarak üç alana ayrılmış temizlik hizmetleri ticari alan temizliği, özel temizlik ve ev temizliğini kapsamaktadır. Ticari alan temizliği hastane, okul, laboratuar, cafe, ofis gibi büyük ve kalabalık alanların temizliğini kapsamakta ve kalabalık bir ekip gerektirmektedir. Özel alan temizliği ise gökdelen camı, inşaat temizliği, yangın temizliği gibi detaylı ve büyük temizlikleri kapsamaktadır. En çok tercih edilen ev temizliği ise yaşam alanları için yapılan mutfak, banyo, tuvalet, salon, yatak odası, koltuk, halı, yatak gibi temizlik işlerini kapsamaktadır. Karşıyaka temizlik konusunda Karşıyaka eşyalı ev temizliği, Karşıyaka yanmış ev temizliği, Karşıyaka inşaat temizliği gibi ana branşlarda hizmet veren firmalar bulmak mümkündür.

Bir temizlik firması malzeme arabası, profesyonel elektrik süpürgesi, buhar makinesi, çeşitli deterjanlar, personel için eldiven, bone, forma gibi birçok ekipmana sahip olmalıdır. Personel açısından sağlık ve güvenlik konularına son derece büyük önem göstermeli, yönetmeliklere uygun şekilde davranmalıdır. Özellikle Karşıyaka inşaat temizliği gibi risk teşkil edebilecek bir hizmet grubu için bu detaylar son derece önemlidir.

İnşaat Temizliğinin İçeriği Nedir?                                                            

İnşaat temizliği yeni bitmiş binalar ya da tadilat görmüş evler için söz konusu olan bir hizmet şeklidir. Karşıyaka bölgesi çok uzun yıllardır yaşamın aktif halde sürdüğü bir alandır. Bu nedenle binaların çoğu eskidir. Dolayısıyla bu bölgede çok fazla tadilat ve kentsel dönüşüme giren ev söz konusudur. Bunun yanı sıra yeni yeni yapılmakta olan siteler ve apartmanlar için de aynı hizmete olan gereklilik söz konusudur. İşte bu gibi nedenlerle Karşıyaka inşaat temizliği bölge olarak ev sahiplerinin taşınmadan önce gerek duymasının yanında, hem emlakçıların hem de müteahhitlerin evin görselini artırmak ve satışını hızlandırmak için başvurdukları son derece önemli hizmetlerden birisidir. Peki, inşaat temizliği nasıl bir hizmet içerir, inşaat temizliği esnasında neler yapılır;

  • İnşaat temizliği esnasında özellikle harç ve sıva kalıntıları temizlenir
  • Varsa molozlar atılır
  • Fayanslar, parkeler, tuvalet ve lavabolar temizlenir
  • Camlardaki boya ve harç lekeleri silinerek camlar temizlenir
  • Daire kapısından, oda kapılarına kadar içeride bulunan her türlü detay elden geçirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Arama
Bize Gelin