Kategoriler
Karşıyaka Temizlik Hizmetleri

Karşıyaka Ev Temizliği

Yaşam alanları için temizlik olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Bu alanda kendi çabaları ile yeterli olamayan, enerjisi, vakti ya da yaşı itibariyle arzuladığı temizliğe kendi başına ulaşamayan ya da sadece kendisi uğraşmak istemediği, işine, ailesine, arkadaşlarına daha çok vakit ayırmak istediği için bu konuda hizmet almaya meyilli birçok bayan mevcuttur. Özellikle bayanların kendilerine özgürce vakit ayırabildiği ve hem ev hem iş hayatı için eşitliğin egemen olduğu Karşıyaka bölgesinde, bayanlar bu konuda eşlerinden de destek alarak temizlik hizmeti anlamında profesyonel destek almaktadırlar. Karşıyaka ev temizliği kişisel olarak sunulan hizmetlerin yanı sıra birçok profesyonel firma tarafından da sunulmaktadır.

Profesyonel anlamda temizlik hizmeti sunan bizim gibi firmalar kalabalık ve tecrübeli personel kadrosuyla, son teknoloji ürünü makinelerle ve sağlık açısından doğru ürünlerle hizmet vermektedir. Ev temizliği sağlığımız ve ruhsal durumumuz için son derece önemlidir. Temiz ve tertipli bir ev içerisinde kişiler kendilerini mutlu ve huzurlu hisseder, bu durum yaşam kalitelerini yükseltir ve evlerinde vakit geçirmekten zevk alırlar. O nedenle Karşıyaka ev temizliği Karşıyaka’ da yaşayan aileler için bir huzur ve mutluluk aracıdır. Bizler de size firma olarak temiz bir ev yanında, huzur ve mutluluk sunmaktayız.

Profesyonel Ev Temizliği Hizmetinin Avantajları

Bir ev temizliği hizmetinde sizlere neler sunulur? Aşağı yukarı her evin ihtiyacı temizlik söz konusu olduğunda hemen hemen aynıdır. Bu nedenle profesyonel ya da bireysel olarak temizlik hizmeti sağlayan kişilerin sizlere sunacağı temizlik hizmetleri aşağı yukarı aynı olmakla birlikte, kalite olarak farklılık gösterebilmektedir. Karşıyaka ev temizliği hizmetlerinde sunulanlar şu şekildedir;

  • Genel mekan temizliği, ortamın silinip süpürülmesi. Bu aşamada evin derlenip toplanması, genel tozun alınması, makine ile silinmesi ve bitkisel deterjanlı sularla silinerek dezenfekte edilmesi sağlanmaktadır.
  • Mekanda bulunan camların temizliği. Eve ait tüm camlar özel deterjanlar ve bezlerle silinerek temizlenir.
  • Mekanda bulunan mobilya, masa, sandalye, büfe gibi ürünlerin temizliği. Ürünlerin tek tek tozu alınarak gerekli ise içlerindeki ürünler de boşaltılarak detaylı bir temizlik sağlanmaktadır.
  • Halı, koltuk, perde gibi derinlemesine temizlik istenildiği, iş anlaşması yapıldığı anda özel olarak belirtildiği takdirde uygun ekipman ile gelinerek belirtilen zorlu tekstil ürünleri özenle ve derinlemesine temizlenmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Arama
Bize Gelin